Klára Svobodová Spoklidem

Menu

Jdu s hlavou vztyčenou

spocklidem milada

Jsem bojovnice každým coulem. Proto mám v oblibě všechny možné hrdiny. Jmenovitě třeba Geralta, Ciri, Juliu Abatemarco, Faramira, Kapitána Ameriku, rytíře Jedi, Ragnara, Tonksovou, Kirka, Spocka, Neytiri, Aryu, Ygritte, Brienne z Thartu, Ohaře, Oberyna Martella…a spoustu, spoustu dalších.

Pár z nich už mám i nakresleno na těle. Jsem moc ráda, že vedle Aaly Secury, Kita Fista a veverčích rebelů ze Zaklínače mám ve své sbírce i hrdinku z masa a kostí. A dokonce tu z největších.

S hlavou vztyčenou

Milada. Paní doktorka Horáková, která svým záběrem daleko předběhla dobu. Zasazovala se o ženská práva, demokracii i skutečnou pomoc sociálně slabším. Svým každodenním hrdinstvím čelila nacistům i komunistům. Těmi byla nakonec během vykonstruovaného procesu nespravedlivě odsouzena k trestu smrti. Až do konce šla s hlavou vztyčenou a stala se tak vzorem a inspirací pro nás všechny.

…Ptáci už se probouzejí – začíná svítat. Jdu s hlavou vztyčenou – musí se umět i prohrát. To není hanba. I nepřítel nepozbyde úcty, je-li pravdivý a čestný. V boji se padá, a co je jiného život než boj. Buďte zdrávi!
Jsem jen a jen Vaše Milada“

A za tuhle krásnou poctu vděčím skvělé EVIL HAND Tattoo ❤️

Obsah

Sdílejte článek
Facebook
WhatsApp
Email
Threads

Připoj se do našeho vesmíru

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud vám mé texty dávají smysl, připojte se k mojí komunitě na Forendors

Získáte:
forendors panel