Klára Svobodová Spoklidem

Menu

Konopí je všelék aneb kapitán America a Iron man v jednom

Spocklidem konopí

Konopí je v rámci rostlinný říše fakt hustej týpek (nebo typka?). Superhrdina každym coulem. S přehledem se vyrovnává svejm fantastickejm protějškům, v něčem je i s klidem zastiňuje. Black Lotus a čarostrom by ho uznale poplácaly po rameni. Mandragora a vrba mlátivá by nejspíš připojily i pukrle.

Konopí je všehoschopný

Je jen málo jsoucen, který maj takový široký, takřka univerzální, využití a ještě jsou k tomu takhle rafinovaně krásný. Ať už se chcete oblíct, najíst, napít, uklidnit se, zbavit se chronickejch obtíží, letět na Měsíc nebo stavět, je konopí vždycky dobrá volba.
Z růží holt barák nepostavíš. A kdyby náhodou jo, bydlení bude stát za prd.

Doba konopná

Říkám si, že jestli přežijeme dobu plastovou (která nám různejma vyhláškama užívání konopí zakazuje, a má problém dokonce i s nealko konopim) a nevyhodíme se do vzduchu, ani se nepovraždíme navzájem, nastane zlatá doba konopná. Anno Cannabis. Jen považte tu nádheru. Budeme žít v útulnejch domech z konopnýho betonu. Jíst konopný burgery. Pít konopný pivo. Kniha Salingerovýho potomka „Kdo chytá v technickym konopí“ se záhy stane bestsellerem. Stejně jako remake Kingovejch Konopnejch dětí.

Na to si ovšem počkáme. Do tý doby zatim můžem využít to, co máme k dispozici. A že toho neni málo.

Tetrahydro…Iron Man

Když se mluví o konopí, většinou se skloňuje (nebo aspoň donedávna skloňovalo) hlavně THC. Konopnej Iron Man. Žoviální chlapík, kterej zvedne náladu. Umí pobavit, rozesmát. Ve společnosti je oblíbenej a žádanej. Charismatickej jako prase. Trochu parchant, protože nikdy nevíte, na jakou stranu se vlastně přidá. Bolest prakticky nevnímá a jeho uvažování může bejt zakalený. Mírně rozervanej. Ale vy mu to rádi odpustíte, protože je tak zatraceně sexy.

Slušňák CBD

V týhle rostlince se ale ukrejvá i další fešák. CBD. Kapitán Amerika. Pravda je, že neni tak zábavnej. Je to spíš Mirek Dušín. Slušnej kluk. Vzor všech ctností. Někdy vám ta jeho superklaďácká čistota může až lízt na nervy. Za to je na něj fakt spolehnutí. Nenechá vás padnout. Vždycky přiloží ruku k dílu. Vždycky pomůže. Už nikdy nebudete na nic sami. Přes jeho štít z vibrania neprojde nic zlýho. Zvládne všechno s jasnou myslí. A jako takovej je narozdíl od floutka Tonyho Starka vhodnej i pro děti, těhotný, kojící a jinak zoufalý matky.

Zdřímnout si s Hulkem

Poslední dobou vystrkuje růžky i CBG. Čili Hulk. Pro někoho pohlazení, pro někoho facka. Každopádně od tohohle zelenýho obra končí obojí stejně. V danej moment neuděláte už vůbec nic. Všechny myšlenky vás přestanou trápit a odejdou a půjdete si lehnout. Na nespavost jedině Hulka.

Těch chlapíků tam bude rozhodně víc. Některý se zatim schovávaj, některym se ještě nepřišlo na jméno. Ale pověst nelhala. Jsou tam a čekají. Trávě zdar!

Obsah

Sdílejte článek
Facebook
WhatsApp
Email
Threads

Připoj se do našeho vesmíru

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud vám mé texty dávají smysl, připojte se k mojí komunitě na Forendors

Získáte:
forendors panel