Kopnutí do koulí je ryze mužská záležitost. Jaké bolesti, jizvy a rány jsou typicky ženské?

kopnutí do koulí

Ženám je často připomínáno, že si vůbec nedokážou představit, jak může kopnutí do koulí bolet. Vzápětí je jim vyčteno, že na něco ty koule nemají a měly by se „pochlapit“. Jsem žena. Koule nemám a skutečně netuším, jak bolí, když mě do nich nakopete. Zároveň vím, že nás ženy společnost do „koulí“ kope dnes a denně.

Nakopat ženu do koulí

“Why do people say, ‘Grow some balls’? Balls are weak and sensitive.
If you really wanna get tough, grow a vagina. Those things really take a pounding!“
(Betty White)

Muži mají koule a koule bolí, když s nimi nezacházíte pěkně. Jak? To netuším, ale je to jedna konkrétní bolest, se kterou se pánové identifikují na základě příslušnosti ke svému rodu. My jako ženy máme takových bolestí tisíce. Fyzických, jasně ohraničených místně i časově, i psychických a emocionálních, co se rozlézají postupně jako lepra a otravují nám životy. Stejně jako bolest zraněných varlat, kterou mohou poznat jen muži, jsou typické tím, že je zažívají jen a pouze ženy.

Celý článek si přečti na Forendors (Pickey).

Proč mě podpořit na Forendors?

forendors panel

Jsem introvert, který rád přemýšlí nahlas. K tomu mi pomáhá psaní. A když už je to jednou napsaný, přece to nevyhodím. Zvlášť když to může pomoci i někomu dalšímu. Třeba tobě.

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud ti moje texty dávají smysl, podpoř mě zde.

Napsat komentář