Jak jsem psala o Denise aneb odvaha i pokora patří k tvůrčímu procesu

denisa odvaha pokora

Vyšel mi první placený článek. O Denise Hrubešový aka Diseasezoe. V Heroine. Předcházel mu celkem dlouhý a zajímavý proces. Uvědomila jsem si, že odvaha i pokora jsou nejdůležitější věci, který mě jako tvůrce můžou potkat. Obě jsou potřeba. Bez nich to nejde.

Odvaha a pokora

Naposledy mi vyšla básnička ve školním plátku. Ještě před půl rokem jsem si myslela, že to je vrchol mých publikačních ambicí. O vlastním článku v médiích jsem si mohla nechat jen zdát a nečinila jsem tak jen proto, že by mě něco takovýho ani ve snu nenapadlo.

Míša Kramárová, šéfredaktorka časopisu Heroine (jo, to je ten, ve kterým jsem byla loni v červnu na coveru) mě oslovila, zda bych nechtěla udělat rozhovor s jistou Denisou Hrubešovou, spoluzakladatelkou Pickey. Tou, který to tam celý patří.

První moje reakce byla: „Ježiš! To by bylo super, to jsem vždycky chtěla zkusit!“ Myšlenka překypující nadšením dostala vzápětí profackováno střízlivějším: „Děláš si prdel, Kláro? Ty? Drž se při zemi. Ještě to posereš a co potom?“

Celý článek si přečti na Forendors (Pickey).

Proč mě podpořit na Forendors?

forendors panel

Jsem introvert, který rád přemýšlí nahlas. K tomu mi pomáhá psaní. A když už je to jednou napsaný, přece to nevyhodím. Zvlášť když to může pomoci i někomu dalšímu. Třeba tobě.

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud ti moje texty dávají smysl, podpoř mě zde.

Napsat komentář