Priority aneb druhej nejoblíbenější záporák

spocklidem priority

Vyp*čit si priority je oříšek. Alfa a omega všeho. Sama jsem to poznala na vlastní kůži teď o víkendu. Snažila jsem se nahnat odstavce na povídku do soutěže a zároveň vyplodit článek o multipotenciálech.

Vyhánět psaní psanim

Obojí naráz bylo blbý. Zkoušela jsem to. Ale chtít si odpočinout od psaní psaním neni dvakrát dobrej nápad. Znáte to vyhánět čerta ďáblem, vytloukat klín klínem…pořád stejnej princip.

Tak jsem nakonec článek vzdala (ale těšit se na něj můžete v brzký době). Ta multipotencialita by se totiž snadno mohla přehoupnout v multiimpotencialitu. Díky tomu jsem povídku dotáhla a uzávěrku stíham. Hooha.

Pátej nejoblíbenější strom

Poslední dobou mi to dochází čím dál víc. Děti maj priority jasně daný. S odbornou precizností vám sdělej svojí třetí nejoblíbenější princeznu i pátej nejoblíbenější strom. S dospělostí se tato schopnost nepochopitelně vytrácí.

Vysvětluje to jeden z mejch oblíbenejch memů: „Když vyrosteš, lidi se tě přestanou ptát, jakej je tvůj oblíbenej dinosaurus. Dokonce je to ani nezajímá.“

Pravěkej fetišista

Dinosaury jsme řešili nedávno na Instagramu. Ty už tu vytahovat nebudu, ať nevypadam jako nějakej pravěkej fetišista. Dobře, asi trochu jsem, ale nemám ráda, když to o mně někdo řiká (Ankylosaurus? I po takové době? Navždy!).

Záporácká výzva

Takže pro vás mám výzvu. Kdo je váš druhej nejoblíbenější záporák? Ano, správně. Je to o prioritách. Musíte je všechny shromáždit a seřadit dle sympatií…A nemusíte zůstat jen u druhýho. Já se ráda mrknu na celou první pětku. Protože i když už jsem vyrostla, tak mě to pořád zajímá:))

P.S. Jseš pravěkej fetišista a nemáš se komu svěřit? Dinosauři jsou vítaný i zde <3

Napsat komentář