Klára Svobodová Spoklidem

Menu

Dr. House by měl radost: bizarní symptomy a lékařská vyšetření

symptomy příznaky

Poprvé za deset let běhám po doktorech čistě jen kvůli sobě. Radost z toho nemám. Dokážu si představit minimálně stovku zábavnějších činností, jak trávit čas. Včetně loupání brambor, koukání na Riskuj a čumění do zdi. Přestože jsme s Fínou v čekárnách vyseděly nejeden důlek, pořád jsem si nezvykla.

Symptomy a vyšetření

Mám autoimunitu. Řadu let jsem jí měla v inaktivní formě. Věděla jsem o ní, plovala si někde v krvi, ale nic mi nedělala. Výročně mě zabolel nějaký kloub, abych si snad nemyslela na kariéru vrcholového sportovce, ale nic zvláštního. Na podzim se probudila. Jako když uprostřed temnoty nestvůra, co dlouho spala, otevřela své nažloutlé oko a začala toužit po krvi. Od té doby mi není dobře.

Objevuje se mi celá řada prazvláštních symptomů, které mi víceméně komplikují život. Doktor House by ze mě měl radost. Akorát lupus by mi diagnostikovat nemusel. Veškeré zásluhy mu vyfoukla paní primářka v revmatologickém ústavu. Už asi čtyři měsíce běhám po doktorech. Za tu dobu jsem absolvovala nejrůznější vyšetření. Od A do Z. Od Absurdních až po ty k Zesrání. Seřadila jsem vám je od těch nudnějších až po ty nejvíc bizarní.

Celý článek si přečti na Forendors (Pickey).

Proč mě podpořit na Forendors?

forendors panel

Jsem introvert, který rád přemýšlí nahlas. K tomu mi pomáhá psaní. A když už je to jednou napsaný, přece to nevyhodím. Zvlášť když to může pomoci i někomu dalšímu. Třeba tobě.

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud ti moje texty dávají smysl, podpoř mě zde.

Obsah

Sdílejte článek
Facebook
WhatsApp
Email
Threads

Připoj se do našeho vesmíru

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud vám mé texty dávají smysl, připojte se k mojí komunitě na Forendors

Získáte:
forendors panel