Klára Svobodová Spoklidem

Menu

Žrát žáby aneb nejdřív sliz, pak zábava

spocklidem žáby

Jíte žáby? Ne? Tak s tím koukejte začít. Zapomeňte na snobácký delikatesy francouzský kuchyně. O těch vím kulový. Myslím žraní žab jako metodu progresivního plánování. Způsob, jak se elegantně vypořádat se svým to do listem a všechny ty úkoly chytnout když ne za koule, tak aspoň za správnej konec.

Žáby mají přednost

„Princip je jasnej. Nepříjemnost, která nás čeká a který se trochu (trochu dost) bojíme, se musí udělat jako první. Když začnu žábou hned z kraje, mám už celej den pokoj. Je pravda, že vstávat s tím, že už za chvíli mě čeká horror, je trochu creepy. Má smysl vůbec vylejzat z postele? Co kdybych zůstala ležet, dělala mrtvýho brouka a počkala, až ta žába sama chcípne? Taky plán. ALE! Co je lepšího než vyhnout se žábě?“

Celý článek si přečti na Forendors (Pickey).

Proč mě podpořit na Forendors?

forendors panel

Jsem introvert, který rád přemýšlí nahlas. K tomu mi pomáhá psaní. A když už je to jednou napsaný, přece to nevyhodím. Zvlášť když to může pomoci i někomu dalšímu. Třeba tobě.

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud ti moje texty dávají smysl, podpoř mě zde.

Obsah

Sdílejte článek
Facebook
WhatsApp
Email
Threads

Připoj se do našeho vesmíru

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud vám mé texty dávají smysl, připojte se k mojí komunitě na Forendors

Získáte:
forendors panel