Klára Svobodová Spoklidem

Menu

Tvý kérky si chtěj pokecat

spocklidem kérky

Tak a teď se přiznejte! Kdo z vás viděl Vaianu? „Počkej! Jaká Vaiana? Kde jsou ty kérky?“ Vydržte. Hned se k tomu dostanu.

Takže Vaiana. Vcelku sympatická a odvážná náčelnice kmene, žádná tradiční disneyovská chuděra. Ale o ní tu teď nejde. Zaostřete na toho chlapíka, kterej stojí vedle ní. Svalovec. Pohodář, co se umí proměnit v cokoli chce. O něj tu teď ale taky nejde.

Zaostřete líp. Ano! Je potetovanej. Hodně potetovanej. A má jednu geniální superschopnost…ty kérky si s nim povídaj. Ne že by teda přímo mluvily, to ani nemusej. Měněj se podle nálady, přikyvujou nebo se naopak mračej, když s něčim nesouhlasej.

Kérky jsou v tom s náma

To se může hodit! Tak třeba nikdy nejste sami. Máte okamžitou zpětnou vazbu na všechno, co uděláte. V podstatě můžete vidět i dozadu. Někdy i za roh. Jedinou nevýhodou je, že čím víc tetování, tím víc schizofrenie. Takovejch hlasů, takovejch názorů a kdo se v tom pak má vyznat!

Pomalovaná kakofonie

Začít to může celkem nevinně. Co si dám dneska k snídani? Z mýho levýho stehna se na mě kriticky dívá maestro Kocour: „Vypadáš hrozně! Šoupni tam aspoň jedno kafe, ať svět vidí, že máš i oči! A pak tam hoď rybu! Aspoň  šestkrát. Rybky mňamky…“

„Kašli na kafe. Použij Sílu, sestro. Sněz něco zdravého!“ prohlásí Kit Fisto.

„Nemel kraviny, ty přerostlej čolku. Takový jako ty, si dáváme k svačině,“ odfrkne si trpaslík na pravym lejtku a začne brousit svojí sekeru.

„Starej se o sebe, skrčku. Nebo ti z těch tvejch fousů nadělám dredy, „ opustí Kita na chvíli Síla i dobrý vychování.

„Neřeš ho, Kite,“ zachraňuje situaci Aayla Secura, „nesahá ti ani do pasu.“ Na rytíře Jedi je ale i ona poměrně ironická. Že by za to mohla ta modřina na jejím zadku od pole dancový tyče?

„A d’yaebl aep arse,“ procedí vztekle elfka z komanda veverek. „Buďte zticha! Všichni! A ty se koukej najíst! Začínáme bejt vzteklý.“

„Má pravdu, najez se, sor’ca. Musíš bejt silná,“ ozve se druhá elfka napůl skrytá ve větvích.

„Tak tu rybu? Co?“ zkusí to ještě Kocour a mlsně kouká po Sedninejch elegantních, štíhlejch prstech, který se proměňujou na všemožný mořský potvory, „mám úplně prázdný břicho, úplně vypumpovaný.“

Z mýho hrudníku se ozývá nespokojený řehtání, mečení, chrochtání a vytí. Zvěř je potřeba nakrmit.

Milada a kostra draka zachovávaj důstojný mlčení. Drakovi už je to jedno a Milada ví, že s hlavou vztyčenou se chodí, i když má člověk hlad.

Tak tam hodim kafe, pár lžic kaše po Fíně a jdu. Konečně ticho. Příměří. Kérky jsou spokojený. Aspoň na chvíli.

A co by vám řekly vaše kérky?😊🖖

Všechny obrázky od EVIL HAND TattooNayana tattoo

Obsah

Sdílejte článek
Facebook
WhatsApp
Email
Threads

Připoj se do našeho vesmíru

Aby se ze mě nestala zombie, je dobrý mě občas pozvat na kafe a větrník. Pokud vám mé texty dávají smysl, připojte se k mojí komunitě na Forendors

Získáte:
forendors panel