Tvý kérky si chtěj pokecat

spocklidem kérky

Tak a teď se přiznejte! Kdo z vás viděl Vaianu? „Počkej! Jaká Vaiana? Kde jsou ty kérky?“ Vydržte. Hned se k tomu dostanu.

Takže Vaiana. Vcelku sympatická a odvážná náčelnice kmene, žádná tradiční disneyovská chuděra. Ale o ní tu teď nejde. Zaostřete na toho chlapíka, kterej stojí vedle ní. Svalovec. Pohodář, co se umí proměnit v cokoli chce. O něj tu teď ale taky nejde.

Zaostřete líp. Ano! Je potetovanej. Hodně potetovanej. A má jednu geniální superschopnost…ty kérky si s nim povídaj. Ne že by teda přímo mluvily, to ani nemusej. Měněj se podle nálady, přikyvujou nebo se naopak mračej, když s něčim nesouhlasej.

Kérky jsou v tom s náma

To se může hodit! Tak třeba nikdy nejste sami. Máte okamžitou zpětnou vazbu na všechno, co uděláte. V podstatě můžete vidět i dozadu. Někdy i za roh. Jedinou nevýhodou je, že čím víc tetování, tím víc schizofrenie. Takovejch hlasů, takovejch názorů a kdo se v tom pak má vyznat!

Pomalovaná kakofonie

Začít to může celkem nevinně. Co si dám dneska k snídani? Z mýho levýho stehna se na mě kriticky dívá maestro Kocour: „Vypadáš hrozně! Šoupni tam aspoň jedno kafe, ať svět vidí, že máš i oči! A pak tam hoď rybu! Aspoň  šestkrát. Rybky mňamky…“

„Kašli na kafe. Použij Sílu, sestro. Sněz něco zdravého!“ prohlásí Kit Fisto.

„Nemel kraviny, ty přerostlej čolku. Takový jako ty, si dáváme k svačině,“ odfrkne si trpaslík na pravym lejtku a začne brousit svojí sekeru.

„Starej se o sebe, skrčku. Nebo ti z těch tvejch fousů nadělám dredy, „ opustí Kita na chvíli Síla i dobrý vychování.

„Neřeš ho, Kite,“ zachraňuje situaci Aayla Secura, „nesahá ti ani do pasu.“ Na rytíře Jedi je ale i ona poměrně ironická. Že by za to mohla ta modřina na jejím zadku od pole dancový tyče?

„A d’yaebl aep arse,“ procedí vztekle elfka z komanda veverek. „Buďte zticha! Všichni! A ty se koukej najíst! Začínáme bejt vzteklý.“

„Má pravdu, najez se, sor’ca. Musíš bejt silná,“ ozve se druhá elfka napůl skrytá ve větvích.

„Tak tu rybu? Co?“ zkusí to ještě Kocour a mlsně kouká po Sedninejch elegantních, štíhlejch prstech, který se proměňujou na všemožný mořský potvory, „mám úplně prázdný břicho, úplně vypumpovaný.“

Z mýho hrudníku se ozývá nespokojený řehtání, mečení, chrochtání a vytí. Zvěř je potřeba nakrmit.

Milada a kostra draka zachovávaj důstojný mlčení. Drakovi už je to jedno a Milada ví, že s hlavou vztyčenou se chodí, i když má člověk hlad.

Tak tam hodim kafe, pár lžic kaše po Fíně a jdu. Konečně ticho. Příměří. Kérky jsou spokojený. Aspoň na chvíli.

A co by vám řekly vaše kérky?😊🖖

Všechny obrázky od EVIL HAND TattooNayana tattoo

Napsat komentář